Promocje w Optilux

01.Oprawy marki LOOK

Salony Optilux są pełne nowości 2017 roku. Tym bardziej jesteśmy dumni, że wiele z nich jako jedyni możemy zaprezentować! Oprawy LOOK to rewolucja wśród opraw korekcyjnych! Zmieniaj się codziennie i baw się kolorami. Oprawy posiadają wymienne fronty o rożnych barwach, które zmieniasz kiedy tylko chcesz. Innowacyjne oprawy marki LOOK otrzymasz tylko w salonach Optilux – Agnieszka Stawowy

02.Wyjątkowa promocja w salonach Optilux!

Wyjątkowa promocja w salonach Optilux! Już dziś postaraj się o bon na darmowe badanie wzroku, którym możesz obdarować najbliższych. To świetny pomysł na prezent na każdą okazję! Pokaż najbliższym, że troszczysz się o ich zdrowie. Promocja tylko w kwietniu! Szczegóły w naszych salonach!

Salon optyczny Sucha Beskidzka

03.Soczewki progresywneh VARILUX

Zapraszamy Państwa do zakupu soczewek progresywnych z gamy VARILUX w promocyjnej cenie! Teraz kupując jedną parę soczewek progresywnych Varilux z powłoką Transitions lub barwionych otrzymacie Państwo drugą parę soczewek przejrzystych o takiej samej konstrukcji i parametrach za darmo. Promocja ta jest idealna dla osób którzy chcą posiadać dodatkową parę np. do pracy lub parę soczewek progresywnych przeciwsłonecznych. Soczewki progresywne Varilux występują z bardzo szerokiej gamie konstrukcji od przeźroczystych standardowych, poprzez fotochromowe do indywidualnych.

Salon optyczny Sucha Beskidzka

04.Promocja ACUVUE

Już teraz kupując soczewki firmy ACUVUE, możesz wygrać wycieczkę. Więcej informacji na www.acuvue.pl

Salon optyczny Rabka Zdroj Salon optyczny Rabka Zdroj

05.Promocja „Stały Klient”

Zostań naszym stałym klientem a uhonorujemy Cię kartą stałego klienta, która upoważnia do każdorazowych upustów na zakupy w naszych salonach. Warto zostać z nami!

Salon optyczny Rabka Zdroj

06.Promocja „Tanie soczewki kontaktowe”

Kup całe opakowanie soczewek ACUVUE a zaoszczędzisz nawet 30 zł ! Przy zakupie 2 opakowań otrzymasz mały płyn do soczewek zupełnie za darmo!

Salon optyczny Myslenice Salon optyczny Jordanow

07.Promocja „Ceny płynów opadają”

Tylko u nas płyn do soczewek Synergi w wyjątkowo niskich cenach:
- za mały płyn 60 ml zapłacisz tylko 9 zł,
- duży 360 ml to tylko 29zł,
Korzystaj z promocji na płyny Cooper Vision.

Salon optyczny Stryszawa

08.Promocja „Oprawy korekcyjne nawet do 50 % taniej”

20%? 30%? Nie! Specjalnie dla Ciebie aż o 50% obniżamy ceny oprawek korekcyjnych Optilux! Takiej okazji nie możesz przegapić. Oprawy dostępne w każdym z naszych salonów. Śpiesz się! Już dziś wybierz oprawkę dla siebie!

Salon optyczny Sucha Beskidzka Salon optyczny Krzeszowice

09.Promocja „ Darmowe soczewki kontaktowe”

Skorzystaj z badania wzroku u naszych specjalistów a otrzymasz w prezencie parę soczewek kontaktowych ACUVUE lub 10 szt. soczewek 1-DAY TRUEYE. Soczewki najwyższej jakości czekają właśnie na Ciebie!

Salon optyczny Stryszawa
Copyright © 2015 "Optilux" Agnieszka Stawowy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Salon optyczny Stryszawa