Salon optyczny optilux

Badanie wzroku w OPTILUX

Zmysł wzroku to przede wszystkim zdolność odbierania bodźców z zewnątrz, a tym samym większości informacji z otoczenia. Ważne jest, aby dbać o wzrok, a w przypadku jego pogorszenia się – szybko interweniować. Jeśli nie masz jeszcze wykonanego badania wzroku, nie zwlekaj! Warto regularnie kontrolować stan widzenia. Jeśli nie występują żadne objawy złego widzenia – wystarczy, że będziesz umawiać się na badania raz na 2 lata. Jednak w przypadku postępującej wady – warto być w stałym kontakcie ze swoim okulistą, który wykona badanie wzroku.

Dlaczego regularne badanie wzroku jest tak istotne?

Korekcja nie tylko poprawi jakość Twojego widzenia, ale także pozwoli uniknąć szybszego pogłębienia się wady. W naszych salonach specjalista okulistyki – optyk wykona kompleksowe badanie wzroku na specjalistycznych urządzeniach medycznych np. komputerowe badanie wzroku , badanie pola widzenia oraz nowość – badanie dna oka cyfrową kamerą.

Jak wygląda takie badanie wzroku w OPTILUX?

W naszych salonach OPTILUX przeprowadzamy badanie komputerowe wzroku. Ma ono na celu określenie wady i skorygowanie wszelkich problemów z widzeniem. Jak wygląda takie badanie? Składa się z kilku etapów. Pierwszym elementem jest wywiad i analiza wszelkich aspektów zdrowotnych. W przypadku aktualnie posiadanej korekcji należy zgłosić taką informację okuliście, który wykona badanie. Następnie specjalista przeprowadza badanie o i okresie refrakcję. Na podstawie wyniku badań – nasi lekarze pomogą Ci w odpowiednim doborze soczewek kontaktowych czy szkieł. Co istotne, optyk weryfikuje też komfort widzenia klienta po zaproponowaniu danego modelu okularów czy soczewek optycznych. Mają one zapewnić nie tylko dobrą ostrość wzroku, ale też satysfakcjonujący komfort widzenia w każdych warunkach pracy wzrokowej.


Nie czekaj więc w kolejkach, nie korzystaj z okularów członków rodziny, skontaktuj się z nami, umów się na wizytę i wykonaj badanie wzroku.

Umów wizytę
Optyk optilux
Optyk optilux