Salon optyczny optilux

Soczewki kontaktowe w OPTILUX

Każdy kto ma wadę wzroku pewnie zastanawiał się nad alternatywą do noszenia okularów. I tu doskonałym rozwiązaniem są soczewki kontaktowe. W naszych salonach optycznych znajdziesz ich pełną i różnorodną ofertę. Zwróć uwagę na to, aby dobrać je do indywidualnych potrzeb, preferencji oraz wady wzroku. W naszych punktach optycznych po wykonaniu badania wzroku znajdziesz szeroki wybór soczewek optycznych.

Czym kierować się przy wyborze soczewek optycznych?

Warto wiedzieć o tym, że soczewki miesięczne jak i te jednodniowe są wykonane z materiału hydrożelowego i hydrożelowo-silikonowego. To zapewnia ich wysoką jakość i wpływa na jakość i komfort widzenia. Bardzo ważne jest, aby dobrać soczewki, które nie będą uwierały i drażniły oka. Warto je dobrać do środowiska w jakim najczęściej przebywasz. Ważny jest fakt, czy spędzasz czas na świeżym powietrzu, czy w klimatyzowanym pomieszczeniu. Dużą popularnością cieszą się soczewki kontaktowe, które mogą być noszona nawet przez osoby odczuwające nadmierną suchość oczu. Warto wiedzieć, że soczewki stanowią też ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.

Soczewki kontaktowe – alternatywa dla okularów

Ponadto polecamy duży wybór środków do pielęgnacji twardych, jak również miękkich soczewek kontaktowych.

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami soczewek jednodniowych jak i tych miesięcznych, mającymi największy udział na rynku:

Nosisz soczewki? Pamiętaj o szczególnej higienie i konieczności okresowej kontroli okulistycznej. A jeśli przygodę z soczewkami optycznymi dopiero rozpoczynasz, u nas bezpłatnie nauczysz się jak je zakładać i jak użytkować by były bezpieczne dla Twoich oczu. Posiadamy stały magazyn soczewek kontaktowych (inne rodzaje soczewek możesz u nas zamówić).

Umów wizytę
Optyk optilux
Optyk optilux