Salon optyczny optilux

Salon optyczny Optilux - Jordanów

ul. Rynek 3

18 267 56 45

pon, śrd, czw, pt
9:00 - 17:00
wtorek
8:00 - 16:00

sob.
9:00 - 13:00

OPTILUX – Jordanów

Nasz jeden z salonów optycznych mieści się w miejscowości Jordanów. Oferujemy badanie wzroku oraz pomoc w doborze oprawek, okularów i soczewek. Nasza wyspecjalizowana kadra służy pomocą. Ich wiedza i doświadczenie sprawia, że każdy klient będzie w 100% zadowolony z usług. Optyk w Jordanowie to oferta skierowana do osób, które chcą zadbać kompleksowo o swój wzrok.

Jakie usługi znajdziesz u optyka w Jordanowie?

Oferujemy specjalistyczne badanie wzroku, przy pomocy nowoczesnych urządzeń, zastosowaniem najwyższej technologii. Nieustannie dążymy do tego, aby nasza kadra była szkolona w tym zakresie. W ofercie salonu optycznego Jordanów znajdziesz profesjonalny dobór okularów i oprawek do kształtu twarzy, koloru oczu oraz indywidualnych preferencji.

W ofercie dostępne są też okulary przeciwsłoneczne – znanych marek. Nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać najodpowiedniejszy dla siebie wariant szkieł. Jeśli nie jesteś zwolennikiem tradycyjnych szkieł – w naszym salonie znajdziesz też soczewki kontaktowe, które zostaną dopasowane do wady Twojego wzroku. Nasz okulista w Jordanowie kompleksowo zadba o Twój wzrok. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu!

Umów wizytę
Optyk optilux
Optyk optilux