Salon optyczny optilux

Salon optyczny Optilux - Kalwaria Zebrzydowska

ul. Krakowska 18 A

790 490 603

pon - pt.
9:00 - 17:00

sob.
9:00-13:00

OPTILUX – Kalwaria Zebrzydowska

Salon optyczny w Kalwarii Zebrzydowskiej to miejsce stworzone dla osób, które szukają pomocy ze swoim wzrokiem. W ofercie znajdziesz kompleksową obsługę, która polega na badaniu wzroku, doborze odpowiednich okularów, oprawek, a także soczewek. W salonie znajdziesz wyspecjalizowane zespół, który z pasji i zamiłowania służy pomocą w doborze odpowiednich elementów okulistycznych.

Usługi dostępne u okulisty w Kalwarii Zebrzydowskiej

Wyspecjalizowana kadra pracowników jest poddawana nieustannym szkoleniom w celu sprostania oczekiwaniom, a wręcz wyjścia naprzeciw potrzebom klientów. W salonie oferowane jest kompleksowe badanie wzroku na specjalistycznych urządzeniach medycznych. W ten sposób optyk w Kalwarii Zebrzydowskiej będzie w stanie postawić diagnozę i pomoc w doborze odpowiednich okularów czy soczewek. Warto wiedzieć, aby oprawki dobrać starannie do kształtu twarzy, koloru oczu, a także indywidualnym predyspozycjom.

W ofercie znajdują się też płyny czyszczące do okularów oraz specjalne ściereczki. Dla naszych klientów oferujemy też zakres innych usług, takich jak naprawy czy gwarancje. Serdecznie zapraszamy do okulisty w Kalwarii Zebrzydowskiej!

Umów wizytę
Optyk optilux
Optyk optilux