Salon optyczny optilux

Salon optyczny Optilux - Kalwaria Zebrzydowska

ul. Krakowska 18 A

790 490 603

pon - pt.
9:00 - 17:00

sob.
9:00-13:00

OPTILUX – Kalwaria Zebrzydowska

Salon optyczny w Kalwarii Zebrzydowskiej to miejsce stworzone dla osób, które szukają pomocy ze swoim wzrokiem. W ofercie znajdziesz kompleksową obsługę, która polega na badaniu wzroku, doborze odpowiednich okularów, oprawek, a także soczewek. W salonie znajdziesz wyspecjalizowane zespół, który z pasji i zamiłowania służy pomocą w doborze odpowiednich elementów okulistycznych.

Usługi dostępne u optyka w Kalwarii Zebrzydowskiej

Wyspecjalizowana kadra pracowników jest poddawana nieustannym szkoleniom w celu sprostania oczekiwaniom, a wręcz wyjścia naprzeciw potrzebom klientów. W salonie oferowane jest kompleksowe badanie wzroku na specjalistycznych urządzeniach medycznych. W ten sposób optyk w Kalwarii Zebrzydowskiej będzie w stanie postawić diagnozę i pomoc w doborze odpowiednich okularów czy soczewek. Warto wiedzieć, aby oprawki dobrać starannie do kształtu twarzy, koloru oczu, a także indywidualnym predyspozycjom.

W ofercie znajdują się też płyny czyszczące do okularów oraz specjalne ściereczki. Dla naszych klientów oferujemy też zakres innych usług, takich jak naprawy czy gwarancje. Serdecznie zapraszamy do salonu OPTILUX Kalwaria Zebrzydowska!

Umów wizytę
Optyk optilux
Optyk optilux