Salon optyczny optilux

Salon optyczny Optilux - Limanowa

ul. Zygmunta Augusta 12 A

780 099 068

pon - pt
9:00 - 18:00

sob.
9:00-13:00

Otwarto kolejny nasz salon optyczny, tym razem w Limanowej. Oferujemy kompleksową obsługę, na którą składa się badanie wzroku, dobór odpowiedniej pary okularów lub soczewek, a także skorzystanie z usługi serwisowej. W naszym salonie znajdziesz profesjonalną kadrę, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu z pewnością pomoże dokonać odpowiedniego zakupu.

Dlaczego warto wybrać optyka w Limanowej?

Jeśli chcesz zadbać o swój wzrok w sposób kompleksowy, to warto wybrać okulistę Optilux w Limanowej. Wykonasz tam badanie wzroku, przy pomocy nowoczesnych urządzeń, wykorzystujących najwyższą technologię. Nasz wykwalifikowany personel pomoże dobrać odpowiednie okulary lub soczewki, adekwatnie do wady wzroku. Dokładamy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Optyk w Limanowej oferuje też szeroki wachlarz usług serwisowych, takie jak lutowanie opraw metalowych, prostowanie i kosmetyka okularów (wykonywane są nieodpłatnie), a także serwis w okresie gwarancyjnym. Sprawdź też szeroki wybór środków do pielęgnacji twardych, jak również miękkich soczewek kontaktowych – dostępne w ofercie.

Optyk Optilux w Limanowej

W ofercie znajdziesz też szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych – dla kobiet i mężczyzn. Nasi specjaliści w salonie pomogą dobrać odpowiedni model adekwatnie do urody, upodobań klienta, jak i możliwości finansowych. Marka Optilux Agnieszka Stawowy stawia na wysoką jakość świadczonych usług i 100% zadowolenie klienta z oferowanych produktów. Okulista w Limanowej specjalizuje się też w doborze i montażu szkieł progresywnych, które z kolei wymaga precyzji jak i dużego doświadczenia.

Nie wahaj się – już dziś umów się na wizytę i pozwól Nam zadbać o Twój wzrok.

Umów wizytę
Optyk optilux
Optyk optilux