Salon optyczny optilux

Sprawdź nasze promocje

KORZYSTNA MULTIPARA VARILUX 2+1

Dwie pary okularów to ogromna wygoda. Skorzystaj z wyjątkowej okazji na idealną multiparę, którą z łatwością dopasujesz do swojego stylu życia. Kupując oprawy i szkła progresywne Varilux X, drugą parę szkieł możesz otrzymać za darmo. Wystarczy, że zakupisz dwie oprawki, a dwie pary szkieł dostaniesz w cenie jednej. Zyskaj jeszcze lepszą jakość widzenia.

STALI KLIENCI ZAWSZE KUPUJĄ TANIEJ

Zostań naszym klientem i zdobądź kartę stałego klienta, która upoważnia do każdorazowych rabatów na zakupy w naszych salonach. Taniej zakupisz kompletne okulary, oprawy, szkła, okulary przeciwsłoneczne oraz akcesoria do okularów.

RABAT W DNIU TWOICH URODZIN

Jeśli dokonasz zakupu kompletnych okularów w dniu swoich urodzin nie tylko złożymy Ci najlepsze życzenia ale otrzymasz także od nas rabat w wysokości 10% ich wartości.

KUPUJ SOCZEWKI KONTAKTOWE Z APLIKACJĄ „TWOJE ACUVUE”

Aplikacja „Twoje Acuvue” to wygodny i prosty sposób na korzystanie z rabatów, darmowych opakowań soczewek oraz akcesoriów do nich. Po każdym zakupie zbierasz punkty, które możesz wymienić na soczewki, bądź korzystać z aktualnych promocji w aplikacji.

DARMOWE SOCZEWKI KONTAKTOWE

Swoje pierwsze soczewki kontaktowe otrzymasz od nas bezpłatnie, wraz z profesjonalną nauką ich zakładania. Dodatkowo kolejne opakowania soczewek Acuvue Oasys możesz zakupić aż z 20% rabatem.

Umów wizytę
Optyk optilux
Optyk optilux